Prosím čekejte, probíhá načítání

Prosím čekejte, probíhá načítání

Způsob úhrady

Faktura je kupujícímu vždy zaslaná spolu se zbožím v tištěné podobě. Při objednávce v našem hračkářství www.megahracky.cz nabízíme zákazníkům několik možných způsobů úhrady:

1) dobírkou
Za zboží zaplatíte až při převzetí objednávky od řidiče přepravní společnosti či poštovního doručovatele. Finanční hotovost přebírá přímo řidič přepravní společnosti nebo poštovní doručovatel.

2) v hotovosti při osobním odběru
Při osobním vyzvednutí v naší výdejně na adrese: Megahračky.cz, Tovární 174, Český Krumlov 38101, je možná platba v hotovosti, či platebními kartami.

3) platbou převodem na účet
Při platbě převodem na účet je zákazníkovi samostatným emailem po potvrzení objednávky zaslána proforma faktura. Po připsání platby na náš účet, bude objednávka automaticky propuštěna k expedici. Při tomto způsobu platby jsou objednávky expedovány zpravidla v den přijetí platby. Proto je potřeba k termínu dodání přičíst 1-2 dny na převod z banky.

Bankovní údaje:
č. účtu: 2114830052/2700
var. symbol: číslo objednávky

Buďte s námi v kontaktu
Copyright© 2008-2018 MegaHračky.cz®

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více
Online chat s našim operátorem
Lacné hračky Levné hračky
1 LEGO Group.© 2013 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.