Zavřít
Levné hračky
Přihlášení | Registrace | O nákupu | Kontakt | Dopravné |

Prosím čekejte, probíhá načítání

Prosím čekejte, probíhá načítání

Odstoupení od kupní smlouvy

A) Online uplatnění odstoupení od kupní smlouvy
Vratku je od 22.12.2016 možné uplatnit i prostřednictvím Online průvodce!, který Vás po ověření navede k vyplnění všech údajů, které od Vás budeme potřebovat.

B) Standardní postup přivrácení zboží
Adresa pro odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží:
Megahračky.cz
Tovární 174
381 01 Český Krumlov
Email: reklamace@megahracky.cz
Formulář: ke stažení zde!

Možnost odstoupení od kupní smlouvy je zákonem stanovena na 14 kalendářních dní. Tato lhůta začíná běžet následující den po převzetí zboží. Vůli odstoupení od kupní smlouvy je nutné odeslat prodávajícímu nejpozději poslední den této lhůty.

- Při vrácení zboží je nutné vrácené hračky pečlivě zabalit, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy.
- Při odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů by nemělo vrácené zboží jevit známky opotřebení/používání.
- Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využít formulář uvedený zde.
- Náklady spojené s vrácením zboží hradí, v případě odstoupení od kupní smlouvy, kupující.
- Pokud kupující nevyužije formulář, v oznámení o odstoupení od kupní smlouvy je nutné uvést :
1) číslo objednávky
2) datum převzetí zboží
3) číslo učtu

Finanční částka za vrácené zboží je zákazníkovi vyplacena po navrácení zboží na adresu prodávajícího, na základě zákazníkem potvrzeného dobropisu.
Pokud zákazník vrátí produkt, ke kterému byl v rámci akce připojen dárek zdarma, tento dárek se vrací spolu s vraceným produktem.

Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů není možné chápat jako bezplatného zapůjčení zboží. V případě využití odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, je nutné prodávajícímu do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat veškeré plnění, které bylo na základě kupní smlouvy nabyto.
Jestliže není již možné vydání veškerého plnění (např. zboží bylo poničeno nebo spotřebováno), je nutné poskytnutí peněžité kompenzace za to plnění, které již nemůže být vydáno. Je-li vrácené zboží částečně poškozeno, může prodávající (po prokázání) uplatnit na zákazníkovi právo na náhradu škody a tuto započíst na vrácenou kupní částku. V takovém případě bude zákazníkovi vrácena snížená kupní cena o tuto náhradu.

Kupní cena, která má být zákazníkovi vrácena, může být také snížena o skutečně vynaložené náklady prodávajícího spojené s vrácením zboží.
V případě, že vracíte zboží nakoupené v rámci své podnikatelské či obchodní činnosti (nakupujete na IČ, které je uvedeno na nákupním dokladu), právo na odstoupení od kupní smlouvy tím nevzniká.

Upozornění: Vrácení zboží na dobírku nebude akceptováno.
V případě platby převodem z účtu, vracíme finanční částky za odstoupení od kupní smlouvy za zboží pouze na bankovní účty vedené v CZK v České republice případně učty vedené v EUR ve Slovenské republice.

Copyright© 2008-2022 MegaHračky.cz® 0.019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Online chat s našim operátorem
1 LEGO Group.© 2017 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group.© 2017 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.